Miks ma seda teen

Loovstrat Triin

Tere, saame tuttavaks

Mina olen Triin Limbach. Olen läbi elu puutunud kokku erinevas vormis klienditeenindusega ja läbi selle erinevate inimtüüpidega. Mulle meeldib suhelda, mõista probleemi ja leida lahendus.

Mõistan täna, et pole olemas õiget ja vale vastust, vaid on olemas erinevate inimeste erinevad kogemused ja perspektiivid.

Usun, et elus on kõik võimalik, kui pingutada ja panustada enda prioriteetide nimel.

Minu (ideaalis
ka sinu) väärtused

Ausus

Iga eduka koostöö alus on ausus. Minu ja sinu koostöö on seda edukam, mida enam räägime enda hirmudest ja rõõmudest, sest siis mõistame üksteist paremini.

Kirglikkus

Kirg on miski, mis suurendab panuseid ja tegemise hoogu, sest kui tegutseda kirega, siis ei peata sind miski. Kirega kooruvad haruldased ideed ja teod.

Usaldusväärsus

Olen usaldusväärne, kui midagi kokku lepin ja ette võtan. Minu peale saab kindel olla ja kui ma midagi teen, siis andes endast parima.

icon

Otsime üles sinu ja su ettevõtte superpoweri!

Klientide tagasiside

iconCompany Logo

Oleme Triinuga koostööd teinud üle aasta. Selle aja jooksul on ta teinud asjalikke ettepanekuid kaalutletud viisil. Triinu saab alati usaldada ja ta pole uute ideede pakkumisel kitsi. Täiendkoolitustest ära ei ütle, isegi kui tema ajagraafik on tihe.

Tal on oma arvamus, mille baasil on võimalik asju edasi arutada. Kõigele lisaks on ta sportlik ja teeb oma tööd rõõmuga.
Kuigi Triin liitus meiega copywriterina, siis võttis ta kiirelt üle ka teised turundusega seonduvad teemad, tänu millele oleme korda saanud palju enam kui algul lootsime. Saab olema huvitav, kuidas meie jätkuv koostöö edasi areneb.

icon

Andrus Irdoja

Amps kohvikute tegevjuht

icon
icon

Triin toetas mind sisuloomega kire ja entusiasmiga, hindan tema uudishimu ja õpitahet. Kui mõtlen meie koostööle, siis meenub tema pakkumiste mitmekesisus ja tahe katsetada. Arvestades, et olin tema esimene klient sotsiaalmeedia sisuloomes, sain ma mitmeid komplimente Triinu tööle enda väga heade turundus ja PR sõprade käest. Leidsin meie 3-kuulise koostöö jooksul mitmeid uusi kliente, kes viitasid reklaamtegevusele sotsiaalmeedias.

Tänan veelkord toreda koostöö eest ja soovitan Triinu!

icon

Merle Viirmaa

Juhtimiscoach

icon

Liitu uudiskirjaga

ja ma jagan sinuga:

  • Mõtteid ja harjutusi, kuidas end tegudele motiveerida
  • Teadmisi, kuidas mõista enda tugevusi ja läbi selle enda toodet/teenust turundada
  • Miks olla julgem ja teistest erineda