Sa pole siin teiste teenimiseks, mitte enne kui oled iseennast teenindanud

Sa pole siin teiste teenimiseks, mitte enne kui oled iseennast teenindanud

Triin Limbach
September 1, 2023

Ma ei räägi sellest, et "täida oma tass esimesena, muidu pole sul teistele midagi anda ja pla-pla-pla" (samas on ka see oluline).

Ma räägin pigem sellest, miks me siin oleme. MIKS SA SIIN HETKES OLED?
Me kõik oleme siin selleks, et täita oma unistusi ja soove ning kõik on võimalik, kui me usume iseendasse. Ma usun, et enda unistuste täitmiseks on ruumi kõigil, ilma üksteisele haiget tegemata, kui me lihtsalt teeksime seda, mis on esmalt meile endile hea ja teeniksime esimesena iseenda tahtimisi!

Lihtne näide igapäeva elust:

Enne tööle minekut mõtle, miks sa sinna lähed? Mida SA saad oma igapäevasest tööst? Kas sa üldse saad midagi sellest, et sinna lähed?

Või kui sa sotsiaalmeedias kerid, mõtle, miks sa seda teed? Mida SINA sellest saad? Kas oled teinud valikuid, et jälgida kontosid, mis sind inspireerivad ja annavad sulle põhjust olla parem inimene? Või kerid lihtsalt raisates oma aega, teenides kedagi teist ja tema unistusi, mitte ei ela ISEENDALE?

Sest sa annad ära oma kõige kallima asja - AJA. Ja sa ei saa seda kunagi tagasi! Mitte kunagi!

Nii et seekord mõtle tõsiselt, miks sa kedagi või midagi teenid.
Kas see teenib sind enne, kui see teenib kedagi teist?

Klientide tagasiside

iconCompany Logo

Oleme Triinuga koostööd teinud üle aasta. Selle aja jooksul on ta teinud asjalikke ettepanekuid kaalutletud viisil. Triinu saab alati usaldada ja ta pole uute ideede pakkumisel kitsi. Täiendkoolitustest ära ei ütle, isegi kui tema ajagraafik on tihe.

Tal on oma arvamus, mille baasil on võimalik asju edasi arutada. Kõigele lisaks on ta sportlik ja teeb oma tööd rõõmuga.
Kuigi Triin liitus meiega copywriterina, siis võttis ta kiirelt üle ka teised turundusega seonduvad teemad, tänu millele oleme korda saanud palju enam kui algul lootsime. Saab olema huvitav, kuidas meie jätkuv koostöö edasi areneb.

icon

Andrus Irdoja

Amps kohvikute tegevjuht

icon
icon

Triin toetas mind sisuloomega kire ja entusiasmiga, hindan tema uudishimu ja õpitahet. Kui mõtlen meie koostööle, siis meenub tema pakkumiste mitmekesisus ja tahe katsetada. Arvestades, et olin tema esimene klient sotsiaalmeedia sisuloomes, sain ma mitmeid komplimente Triinu tööle enda väga heade turundus ja PR sõprade käest. Leidsin meie 3-kuulise koostöö jooksul mitmeid uusi kliente, kes viitasid reklaamtegevusele sotsiaalmeedias.

Tänan veelkord toreda koostöö eest ja soovitan Triinu!

icon

Merle Viirmaa

Juhtimiscoach

icon

Liitu uudiskirjaga

ja ma jagan sinuga:

  • Mõtteid ja harjutusi, kuidas end tegudele motiveerida
  • Teadmisi, kuidas mõista enda tugevusi ja läbi selle enda toodet/teenust turundada
  • Miks olla julgem ja teistest erineda